nick
şifre
yalova sohbet

Yalova Sohbet

Yalova sohbet, Yalovski adlı çevrimiçi reklam şirketi tarafından sağlanan ücretsiz bir hizmettir. 2021 yılında bir grup yazılım mühendisi tarafından kurulmuş, Rus kökenli bir şirkettir. Hizmetlerini tüm dünyaya, özellikle Avrupa ve Amerika’ya yaymak için çok çalışıyorlar.

 

Diğer Yalovskilerle sohbet etmeye başlamak için yapmanız gereken ilk şey bir hesap açmaktır. Seçtiğiniz hesap türü, Yalova sohbetini kişisel olarak mı yoksa iş amaçlı mı kullanmak istediğinize bağlı olacaktır. Bir hesaba kaydolduktan sonra, başka bir kişiyle zaten bir görüşme başlatabilirsiniz. Sadece merhaba diyebilir, kendiniz hakkında hoş bir şeyler söyleyebilir (gerekirse takma ad) veya hatta arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj gönderebilirsiniz.

 

Yalova sohbetini kişisel olarak kullanıyorsanız işiniz, seyahatleriniz, hobileriniz veya hoşunuza giden herhangi bir şey hakkında konuşabilirsiniz. Yine de işletmenizin reklamını yapmak istiyorsanız, bunun hakkında ayrıntılı olarak konuşmanız gerekir. Forumu soru sormak ve diğer yalovkilerden yalova chat hakkında cevaplar toplamak için kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, potansiyel müşteriler ve potansiyel müşteriler hakkında bilgi toplamak için basit bir “soğuk arama” da yapabilirsiniz. Bunu tercihinize bağlı olarak hem sohbet odasında hem de e-posta yoluyla yapabilirsiniz.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 20 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.