nick
şifre
ücretsiz chat siteleri

Ücretsiz Chat Sitesi

Eğlenceli Sohbetin Yeni Mekanı
Şuanki bulunduğumuz hayatta en büyük ve en önemli gelişme internetin nimetlerinden faydalanmaktır.

Günümüzde insanların uğraşıları,teknolojiye ayak uydurmaları,arkadaş edinmeleri,yaşamlarında,yaşadıkları çevrelerinide genişletmek için kullandıkları yöntem olmuştur internet.Çünkü hayatımıza öyle bir girdiki sanki exdexlendik.

1990’lı yıllara gelindiğinde bilgisayarlar yeni yeni hayatımıza girerken bu denli internet teknolojisi hayatımızda ya yoktu, yada nadir görevlilerin hizmetindeydi. Önceleri karmakarışık gelen bu teknoloji ne için,hangi amaç için kullanılması amacını anladığımızda yaşantımızın evresine girmiş bulunmasını kim hayal edebilirdiki.

Devlet görevlilerinin hizmetinde olan bu denli teknoloji sonraları hayatımıza öyle bir giriş yaptıki,hani şöyle anlatıyım arabayla son sürat gidersin ya,o hıza ulaşırsın hafif bir titreme olur,işte onun gibi bu denli özellik zamanla adını sohbet siteleriyle duyurup baya bir hızlı giriş yaptı.Sohbet yerlerine girilen bir program yapılmalıydı yeni yeni insanlarla tanışmak için.Nick denen özelliği (takma ad) işte ozaman öğrendik.beyaz bir ekranda insanları görmeden yazmayı sağladı internet.Yeni yeni arkadaşlıklar edinmeyi.

Genelde sohbet sunucuları yabancı ülkelerde daha yaygındı,bazen türkçe kanallar açıp, türkiyeden ve başka yerlerden giren türk kullanıcılarını tutma peşindeydiler.Zamanla insanlar bu işe merak sardılar ve türkiye’de bu denli sohbet yerleri açtılar.

Çılgınlık o kadar büyüdüki zamanla sohbet siteleri arttı,mirc programları yapıldı,ve önlenemez bir şekilde insanlar buralara girip hem sohbet ediyorlardı,hemde yeni arkadaşlıklar ediniyorlardı.İçine kapanık insanların rahatça konuşabildiği yeni yerleri keşfetmekti amaç.

Sizlerde bizimle beraber bu çılgınlığı yaşamak istiyorsanız sohbetin en güzel olduğu,sevginin kalbe en derininden işlendiği,arkadaşlıkların sıcak ve huzurlu bir ortamda sağlandığı sohbet odalarımıza bekliyoruz.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 5 Temmuz, 2019
okuma 62 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

%d blogcu bunu beğendi: