nick
şifre
tam sohbet

Tam Sohbet

Tam Sohbet Transkriptleri, siz ve bir müşteri arasında ücretli bir çevrimiçi rol oynama forumunda gerçekleşen tam konuşmaların dökümleridir. İnternetten para kazanmaya başlayan çoğu insan, ilk birkaç satışları veya web sitelerini ziyaretleri için ödeme almaya alışkındır. Yine de çoğumuz için bu genellikle nakitin bittiği yerdir. Çevrimiçi rol oynama sadece satış yapmakla ilgili değildir – aynı zamanda bir web sitesi veya forumdaki insanlarla etkileşim kurmakla da ilgilidir. Çevrimiçi bir rol yapma topluluğuna katılmaktan ve rol yapma konusunda sizinle aynı coşkuyu paylaşan biriyle sohbet etmekten daha iyi bir şey yoktur.

 

Transkriptlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için, onları her zaman diğer dosya türlerini kaydettiğiniz şekilde kaydetmelisiniz. Bunu, sohbet günlüğüne sağ tıklayıp “Tüm Sohbet Günlüklerini Farklı Kaydet” seçeneğini seçerek yapabilirsiniz. Sohbet odasına bir sonraki girişinizde, hemen yeni bir mesaj alanı görmelisiniz. Bağlantıya tıklayın ve tüm konuşma günlüğünü kelime belgenize veya metin dosyanıza kopyalayın. Transkriptlerinizi kaydetmeyi tamamladığınızda, sohbet günlüklerini oynatmak istediğinizde tekrar bulabilmeniz için üzerlerine tarihi işaretlediğinizden emin olun.

 

Tam Sohbet Panelinin kullanımını en üst düzeye çıkarmak için yapmak istediğiniz son şey, dökümleri dosyalara kaydetmektir. Hemen başlamanız için indirebileceğiniz bir dizi farklı program vardır. Bazı programlar, Tam Sohbet Panelinizi önce bir dosyaya kaydetmenize gerek kalmadan web tarayıcınıza yüklemenize izin verir. Bu, sohbet mesajlarını Internet Explorer, Firefox ve Safari gibi programı destekleyen herhangi bir web tarayıcısına kopyalayıp yapıştırmanıza olanak tanır. Mac için Notepad veya PC için WordPad gibi bir metin düzenleyici kullanarak dökümü bir.txt dosyasına kaydedin.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 15 Temmuz, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?