nick
şifre
sohbette aşk var

Sohbet’te Aşk Var

Sohbette Aşk Var Aşk var sohbette  Aşk var SohbetNova.com’da

SohbetNova aşkın doruklarına uzanan sohbet adresi . Umut var aşk var, hüzün var, gülümseme var.
Ben bir kibrit kabının içinde seninle yanmaya razıyım,gözlerinin içinde aşkı bulmalıyım.

Aşk var SohbetNova.com’da

Bir gönlü en masum yaşar insan
Olur ya gözleri değer gözlerine usul usul
İnce bir sızı duymalı sevgili bu bağırışı
Yanmalı beden umursamalı

 SohbetNova.com’da aşk var …

Bir tatlı huzur almaya geldim ben kalamıştan,bir tatlı huzur bulmaya geldim.İnsanlar aradıklarını,neler hissettiklerini,içindeki çoşkuları anlatmak isterler.Sevinçlerine ortak olanlar sayesinde umutla bakar ileriye.Gerçek aşkların yaşandığı,paylaşarak büyümeye devam eden Sohbet Nova’da aşk var.Bu aşk karşısında kimse duramaz, herşeye rağmen sevgiyle bakın hayata, hiç birşey sizi üzmesin,en güzel duadır sevgili bu aşk hiç bitmesin diyor ağır seviyorum.

Hep seven üzülecek değil ya,bir gün kavuşma hayali bile aşkı güzel kılan düşünce duygusu değilmidir. Bizimde gayemiz insanlar tanışsın,hep mutlu olsun.Kimse kimseyi boş yere kırmasın.Cam kadar narin kalpler kırılmasın.Mutluluk ışıklarımız her yere saçsın.Aşkın en saf halini yaşayın değerli kullanıcılarımız geriye dönüp pişmanlıkla bakmayın her ne yaşıyorsanız.Yaşayacağınız hiç birşeyden pişman olmayın.Pişman olacağınız hiç birşey yapmayın.

Hayat çok kısa her an ölecekmişiz gibi sorumluluk bilincinde olup en güzel duyguları korkmadan yaşamalıyızki gerçek aşkın kıymetini ozaman anlayalım.Bizlere değer veren insanları hiç üzmeden mutlulukla bakalım hayata daima.Acılarımızdan beslenmeyelim olgunlaşmamız için acıyı çekmedende durmayalım.En güzel aşklar SohbetNova ile başlar.

Hayat çok kısa her an ölecekmişiz gibi sorumluluk bilincinde olup en güzel duyguları korkmadan yaşamalıyızki gerçek aşkın kıymetini ozaman anlayalım.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 2 Temmuz, 2019
okuma 62 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: