nick
şifre
Sohbetly Mobil Sohbet

Sohbetly Mobil Sohbet

Kendinizi bize en yakın hissettiğiniz an en yalnız olduğunuz andır.Ucu kırık ve sırçalı hüzünlerle konuştuğunuz an sohbetin kucağındasınızdır. Aforoz edilmiş bir katolik kaygısıyla farzlara sünnetlere aykırı bir sohbet sizleri bekliyor olabilir. Sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan Sohbet Nova ekibi değişken ruh iklimlerini hiç çekinmeksizin kullanıcılarına aşılayabilmektedir.

Bizler tarafından namluya sürülmüş olan sözlerimiz içinizdeki münzevi kavmi helak edebilecek kadar tecrübeli bir insana yakışmayacak kadar duru ve net olabilir. Çok kasmadan, sohbetin rengini kirleterek içinizi eze eze bağıran egonuzu dışarıda bırakıp gelmeniz önerilir. istanbul’un yağmurlu ve puslu sokaklarına bakılarak hazırlanan bu site sizi uçurumdan aşagi atabilecek guce sahip olabilir. Herhangi bir sekilde ve/veya ozellikle izinsiz olarak sohbete iştirak etmeniz sizde tarifi mümkün olmayan yaralar açabilir.

Sağanak iğnelemelere yenilip yok edileceğinizi düşünerek sizlere tedirginlikle hoş sohbetler dileriz. Bir sohbet ritüeli.

Dikkat : Sitemize yıllık intiharlarını gerçekleştirmeye gelen lemur sürüleri sizi derin bir sohbete çekebilir.
10+

Yıllık Tecrübemiz Var
250+

Kullanıcımız Oldu
5000+

Kişiyle Sohbet Ettik
1.000.000+

Kelime Ürettik
4000+

Bardak Kahve Tükettik

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 1 Mart, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?