nick
şifre
Sohbetly Mobil Sohbet

Sohbetlesen

Evet arkadaşlar sohbetlesen başlığı ile bu konuyu açmak istedim çünkü bakıyorum bugünlerde sunucu açan açana ya arkadaşlar siz bu shellcileri zengin ettiniz etmeye de devam ediyorsunuz , açıyorsunuz sunucuları 2 gün sonra kapatıyonuz allah akıl fikir versin her sunucu açan kendini bişey zannetmesin arkadaşlar 2 ay bilemedin 3 ay açık kalıyosunuz sonra kapatıyorsunuz yazık paranıza bu işler bu kadar kolay değil biraz pişin biraz iş öğrenin ondan sonra çuval delmeye başlayın .

Sohbetlesen

Sevgili kullanıcılarımız özür dileyerek söylemek zorundayım bunları amaç ve gayeniz sohbet etmek , chat yapmak yeni yeni dostluklar edinmekse kendini geliştirmiş Türkiye’nin önde gelen sitelerinde istediğinizi yapabilirsiniz zaten facebook bu ircyi bitirdi iyi kötü irc sevdalıları var onlarıda siz bitirmeye kalmayın ..

Benim diyeceklerim bu kadar hesabına gelen devam eder hesabınada gelmeyen konunun altında yorumlarını paylaşırsa sevinirm ama bana gelipte neden böle yazı yazdın paylaştın demesin kırarım

Sohbetlesen odaları

Türkiyenin 1 numaralı sohbet odalarına sizlere türkiye sohbet odalarını hizmete açtıgını bildirmektedir. Türkiye sohbet odaları türkiyenin ve dünyanın farklı mekanlarında bulunan insanların buluşma noktasıdır. Türk kültürünü tanımak veya türklerle konuşmak isteyen bir cok insanın ugral mekanı olarak göze batmaktadır. Sohbet yapabilmek için  sohbetlesen odalarından başkasını tercih etmeminizi söylemek isteriz.

Cünki nitelikli insanları ile seviyeli sohbeti ile her kesime hitap eden odaları ile hizmet sunan dev bir sohbet odalarıdır. Bu chat odalarında her insanın aradıgı herşeyi bulabilecegi her imkanlar bulunur. Sohbet yapabilmek için saatlerce zaman harcamak yerine direk  sohbet chat odalarına gelerek yeni arkadaşlıklar yeni insanlarla sohbet yapmaya ne dersiniz ? Anasayfadaki sohbet giriş yazan yere tıklayın ve direk sohbet chat odalarımıza giriş yapın daha sonrasında en güzel arkadaşlıgı sevgiyi dostlugu bizimle yaşayın hadi hepinizi  sohbet ve türkiye sohbet odalarına bekliyoruz bu fırsatı sakın kaçırmayın arkadaşlar.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 12 Eylül, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.