nick
şifre
periscope

Sohbet Odaları

Akıllı telefonların hayatımızın bütün zaman dilimlerini dolduruğu günümüzde uygulama yapımcıları birbirinden farklı milyonlarca uygulama ile akıllı telefonlarla geçirdiğimiz zamanı dahada uzatmak için dur durak bilmeden emek harcamaktadırlar. Bu gün ki yazı dizimizde sizlere Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Periscope hakkında bilgi vereceğiz.

Çoğumuzun bildiği gibi Periscope akıllı telefonlar üzerinden canlı yayın yapmamızı sağlayan aynı zamanda anlık sohbet edip yayını takip eden insanlarla chat yapabileceğimiz son dönemlerin en trend uygulamalarından birisidir. Sosyal medya devi Twitter’ın canlı yayın yapmak üzere piyasaya sürmüş olduğu bu uygulama kısa sürede beklenilenin üstünde bir performans sergileyerek sohbet odalarında kendinden söz ettirmeye başlamıştır.

Periscope çılgınlığı yayınlanan canlı maç yayınları, vizyon filmleri yayını, borsa günlükleri, forex sohbetleri gibi bazı Sohbet odaları birbirinden farklı binlerce konu üzerinde yayınların yapıldığı bir platform olarak yoluna devam etmektedir.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 14 Mayıs, 2019
okuma 63 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

%d blogcu bunu beğendi: