Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin tüm şehir ve ilçelerinden erişim sağlayabilen üyelerin bulunduğu sitemizde, sohbet odalarına bağlanıp üyelerle kaliteli sohbetler edebilirsiniz. Üstelik sitemizde kalite ve seviyeden ödün vermeden, seviyeli biçimde gerçekleştireceğiniz sohbetler ÜCRETSİZ.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Sohbet ile ilgili sözlerSohbet ilk kez tanıdığın biriyle de yapılır, bir araya gelen herkesin yaptığı konuşmadır. Muhabbet gönüllü olur, gönülden olur, dil susar gönül konuşur. Aynı dili konuşanlarla değil aynı duyguyu paylaşanlarla yapılır. (NeRisSa)

Sohbet marifet ile olur” yani, ancak tanıdıkça gerçek manada sevgi olur. (HarleyQuinn)

Susmak, hikmet kapılarından bir kapıdır. Susmak, boş yere konuşmamak, sohbet kazandırdığı gibi her hayrın da kılavuzudur. ( İmam Ali Rıza)

Bil emanettir sohbet sana Mevlâ’dan gelir. Doğru Mecnun oldun ise bil ki Leylâ’dan gelir. (Kuzey61)

Sevgi muhabbet kaynar yanan ocağımızda. Bülbüller şevke gelir gül açar bağımızda hırslar kinler yok olur aşkla meydanımızda aslanlarla ceylanlar dosttur kucağımızda. (DuManSs)

Benlik davasını bırak sohbetten olma ırak sevgi ile dolsun yürek hoşgörülü olmaya bak. (Yunus Emre)

Erkek dişi sorulmaz, sohbetin dilinde. Hakk’ın yarattığı her şey, yerli yerinde. Bizim nazarımızda, kadın erkek farkı yok. Noksanlık da, eksiklik de; senin görüşlerinde. (Hacı Bektaşi Veli)

Sohbeti, ganimet bilmelidir. Sohbetin üstünlüğü, bütün üstünlüklerin ve kemalin üstündedir. (İmamı Rabbani)

Bizim için bir tek sevda kalacak, sadece vatana duyduğumuz aşk, milletimize duyduğumuz sohbet. Sadece o solmayacak, sadece bu ulvi his kalbimizdeki yerini kaybetmeyecek. (Ahmet Ümit)

Çayın kalabalıkla arası iyidir, sohbeti kuvvetlidir. Oysa kahve, ya yalnızlık ister ya da sevgili. (Haşmet Babaoğlu)

Aşk meclisinde yapılan sohbetin tadına doyum olmaz. Konusu aşk olan sohbette aşk şarabını içenler Hakk aşkı ile kendinden geçer. Muhabbeti aşk olmayan mecliste bade içilmez. (Tuğrul Özdemir)

Nerede ki devlet ve muhabbet var, nerede ki hal var makam var, orada kıskançlık vardır. (Nazan Bekiroğlu)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir