nick
şifre
sohbet burada

Sohbet Burada

Sohbet deyince aklınıza ilk gelen karşılıklı iki insanın konuşması geliyor değil mi ? Daha da eskilere gidilirse soğuk kış günlerinde soba başlarında komşuların toplanıp yaşlıların anlattıkları hikayeleri dinlemeleri yaşanan aşk hikayelerini gözlerinde canlandığı anlar geliyordur. Şimdi zaman değişti bu sohbetlere sanal sohbetler de eklendi çok uzak insanların bile bir araya getiren siteler meydana geldi.

Bu sohbet kanalları hakkında size kısaca bilgi verdikten sonra sizlere SOHBET BURADA sitemizi de tanıtacağım , Chat  : sohbet etmek, hoşbeş etmek (Argo), söyleşmek, çene çalmak (Argo), gevezelik etmek, lafa tutmak, laflamak Teklifsizce konuşmak, samimi konuşmak Gevezelik etmek Hoşbeş etmek, sohbet etmek.Sohbet, teklifsiz konuşma, hoşbeş
Sanal Sohbet: Uluslararası iletişim ağ ortamlarını kullanarak çeşitli yazılımlar aracılığıyla kişilerle karşılıklı olarak yazılı, sesli veya görüntülü görüşme.

Chati ve sanal sohbeti hep birlikte öğrendik şimdide gelin hep birlikte öğrendiklerimizi uygulayalım. Nerede dediğinizi duyar gibiyim. Tabiiki de mutlulukların paylaşıldığı aşkların yaşandığı birbirinden sevgi dolu insanların sohbet odası olabilir sohbet burada sitesinde…
Eğlence ve keyif bir arada sohbet ederek anın tadını çıkarmak gerek. Sohbet’in keyfi hep bir arada olduğumuz zaman çıkar.

Sohbetin tadı birlikte çıkar, haydi dostlar sohbete.

Sohbet Burada yı kısaca tekrar edecek olursak Kulağıma biri hoş şeyler fısıldıyor adı sensin Kulağıma biri hoş şeyler fısıldıyor adı sensin Sohbetin adısın sen gönülden kalpten gelen….

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 1 Şubat, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?