nick
şifre
sohbet aşkım

Sohbet Aşkım

  Aşkım Sohbet odaları online ücretsiz olarak açılmış bulunmakta. Farklı coğrafya ve kültürlerden gelen yeni insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sohbet Nova yönetim ekibi olarak bunun gibi daha bir çok oda açmış bulunmaktayız. Global sohbet, Özlem sohbet, genel sohbet odaları olarak bir çok alternatifimiz bulunmaktadır. Bu işten hiç bir ticari kazancımız olmamakla birlikte, amacımız özellikle tüm dünyanın başına bela olan Corona (Covid-19) nedeniyle evlerine kapanan insanları eğlendirmektir.

Çünkü artık insanlar tamamen kendini izole etti, dışarıya çıkmaya korkar hale geldik. Bu meyanda Sohbet Aşkım odaları ekibi olarak bizlere büyük iş düşmektedir. Sevgili kardeşlerim ölüm, mutlaka bir yerden bizi bulacak, onun için üzülmeyin. Hayatın tadını yaşamaya bakın. Lütfen evinizde kendinizi yalnız, çaresiz hissetmeyin. Sohbet Nova odalarımızda sizlerin daha iyi vakit geçirmesi için her şeyi düşündük, birbirinden eğlenceli oyun kanalları, radyo ve müzik keyfi, dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden gelen insanlar seni bekliyor.

Sohbet Aşkım Odalarında

Seviyeli bir sohbetin ilk temel kuralı; adab-ı muaşeret kurallarına ve genel Ahlak Kurallarına uymakla mümkündür. Özellikle sıla sohbet ederken son derece dikkatli olmalısınız. Çünkü kadınlar asla kaba, küfürlü, soğuk şakalar yapan erkeklerden hoşlanmazlar. Sohbet Nova sitemizde sadece yazılı sohbet yapıldığı için, beyninizden geçen düşünceleri klavyenize dökmeden önce iyice ölçüp, tartıp bilmelisiniz. Sitemizin adından da anlaşılacağı üzere sizlere kaliteli bir chat hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Aşkım Chat odalarımızda kesinlikle gayri ahlaki ve yoz muhabbetlere izin verilmemektedir. Seviyeyi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Eğer kurallara uymaz, ve sohbet aşkım odası görevlilerinin ikazlarına aldırış etmezseniz, süratle odalardan çıkarılırsınız. Evet sevgili kardeşlerim; gerçek dünyada olduğu gibi, sohbet sitemizde de uyulması gereken kurallar mevcuttur. Bu kuralları gözden geçirmek isterseniz, /rules komutunu kullanabilirsiniz. Yukarıda kadınların hoşlanmadığı chat ortamlarından bahsettik. Kadınlar aslında akıllı, zeki ve yerine göre latife yapan erkeklerden hoşlanırlar. Umarım bu yazdıklarımızı dikkate alırsınız. Sohbet Aşkım odaları tamamen % 100 ücretsizdir, odalarımıza girmeden önce hiç bir kayıt yok, sizlerden her hangi bir ücret talep edilmiyor ve sizlerden herhangi bir form ve belge doldurmanız istenmiyor.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 8 Mart, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?