nick
şifre
Resimli Mobil Sohbet

Sohbet Applet’i Baloncuk Güncellemesi

İrc Sohbet , bu yıl statistics saklılığı güncellemesiyle büyük tartışmalara niçin olsa da yeni özelliklerle kullanıcılarını elde tutmaya çalışıyor. Artık nova tasarım alanında yeni bir özelliğin fotoğrafları paylaşıldı.

Söz konusu tasarım o denli güzel ve esaslı bir değişim bulunduğunu söyleyemesek de göze beğenilen geldiğini söylemekte yarar var. IRc Sohbet‘in iOS uygulamasına gelecek olan ve söyleşi baloncuklarının dizaynına odaklanan yeni güncellemeyle bu baloncukların rengi, usulü ve büyüklüğü değişmiş olacak.

Sohbet applet baloncuklarının bugün itibari ile son durumunu ve applet sohbet baloncuğu güncellemeyle alacakları yeni hallerini görebileceğimiz görselde daha yuvarlak kenarlara haiz olduklarını görebiliyoruz. Bunun yanında birazcık daha büyük olarak tasarlanan sohbet baloncukların renklerinde de oka küçük çaplı değişikliğe gidilmiş.

Sohbet baloncuklarına odaklanacak olan güncellemenin ne zaman geleceğine dair bir records bulunmuyor sadece o denli da esaslı değişikliklerin yapılmamış olması, çadequate da fazla fazla beklemeyeceğimize işaret ediyor olabilir.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 6 Eylül, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.