nick
şifre
pugb

PUBG Mobile Para Hilesi

PUBG Mobile Para Hilesi sayesinde oyunda uc ve kupon ile satılan her şeyin sahibi olabilirsiniz. PUBG Mobile Para Hilesi tüm detayları burada bulacaksınız.

Çıktığı andan itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan ve çılgınlık olarak nitelendirilen PUBG Mobile oyununa para yatırmak istemeyen kullanıcıların karakterlerini ve ekipmanlarını kişiselleştirmek ve farklı şeyler alabilmek için Para Hilesi adı altında bir çok program ve işlem uyguladıklarını biliyoruz.

Bu Konuyla ilgili incelemelerim ve tespitlerimi sizlere aşağıda sunuyorum.

PUBG Mobile Para Hilesi

PUBG Mobile Para Hilesi gerçekten bu kadar önemlimi? yoksa bu bir tuzak mı? veya oyunun, kullanıcıları alttan alta harcamaya zorladığı gerçek mi.? PUBG Mobile Para Hilesi diğer tüm mobil oyunlarda tercih ettiğimiz bir seçenek. Peki ücretsiz ve herkesin eşit olduğu bir oyunda sırf aksesuar diye neden para yatırıyor veya bunun çeşitli hilelerini yapmaya çalışıyoruz.?

Bu soruların cevabı aslında oldukça basit. Hırs, insanlar yalnızca iyi oynamak ve daha iyi oynamak veya en iyi oynamak yetmiyor. Her konuda en iyi olmak ve değişimi yakalamak istiyorlar. PUBG Mobile Para Hilesi kullanarak hırsımızın kazanmasını sağlarız.

Hırs gerçek hayatta önemli bir konumu olabilir, hırs etmeden bir şeyler başarılamaz fakat bu hile hurda olunca bizim zarar görmemize sebep olabilir. PUBG Mobile Para Hilesi sayesinde sınırsız uc veya kupon kazanabileceğinizi zannediyorsanız, yanılıyorsunuz demektir.

Oyun içerisinde wall hack gibi hileleri kullanabilirsiniz, açıklardan dolayı sürekli bunlar olacaktır. Fakat para hilesi gibi bir durumun olması söz konusu değildir. Sizin uc veya para hilesi sanarak indirdiğiniz şeyler tamamen zararlı yazılımların kaynadığı bir tuzaktan ibaret.

PUBG Mobile Para Hilesi adı altında telefonunuza veya bilgisayarınıza hiç bir program indirmeyin. UC Hilesi sandığınız sitelere oyun hesap bilgilerinizi girmeyiniz. Yukarıda size verdiğimiz linke eğer girdiyseniz oyunun resmi sitesine gideceksiniz. Eğer biraz incelerseniz bu tür hileler hakkında gerekli uyarıları ve cezaları göreceksiniz.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 18 Ekim, 2019
okuma 11 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

%d blogcu bunu beğendi: