nick
şifre
osmaniye sohbet

Osmaniye Sohbet

Türk ve yabancı turistlerin en çok beğendiği markalardan biri de Osmaniye Chat. İstanbul’dan gelen bu ünlü ürün markasının kökenleri, bir armatörün çeşitli alanlarda, özellikle okçulukta başarılı olan oğlunun adını vermeye karar vermesiyle on yedinci yüzyılın başlarındadır. Aymen Elkabbey adlı Türk tüccar, Trakya’nın yerli köyü İnizkad’ı ziyaret etti ve yöre halkının okçuluğa olan tutkusu karşısında büyülendi. Aymen, Trakya’nın diğer köylerini gezdikten sonra, köy sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir dükkân yaratmaya karar verdi. Böylece çarşıda kurulan dükkân kısa sürede Osmaniye Chat oldu.

 

Osmaniye Chat kısa sürede bölgede popülerlik kazandı ve Türk sabunu markası yavaş yavaş bölge genelinde tanınır hale geldi. Dünyadaki en iyi ve en saf sabun formlarından biri olarak kabul edilir. Günümüzde sabun, kalıp sabun, sıvı parafin ve konsantre sabun gibi farklı formlarda mevcuttur. Ürün, en son teknolojik yeniliklerle geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca Osmaniye Chat, her ihtiyaca uygun banyo yağı, vücut losyonu, banyo tuzu ve poşet gibi çok çeşitli spa ürünleri de sunmaktadır.

 

Osmaniye sohbet ve  Chat satın almak isteyenler için bir çok kaynak var. En popüler alışveriş merkezleri Antalya’nın liman bölgesi ve çevresinde yer almaktadır. Ancak sabun doğal içeriklerden yapıldığından açık yaralarda ve ciltte kullanılması önerilmez. Bu da onu Antalya, Marmaris ve Likya gibi bölgelerde yaşayan insanlar için mükemmel bir lüks eşya yapar.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 14 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?