nick
şifre
Ömrüm Sohbet

Ömrüm Sohbet

Ömrüm Sohbet

Öncelikle hoşgeldiniz Ömrüm Sohbet Sitesi Yeni makalemle sizlerle birlikteyim yine sevgili arkadaşlar.
İnsan yaşamında gerekli olan sohbet ortamının oluşması ve gelişimi için daima yeniliğe açık bir ilerlemeye ihtiyacımız olduğu inkar edilemez bir gerçektir. Bu gerçek doğrultusunda sizler için kurduğumuz bu Ömrüm Sohbet odalarımızda sizlere daha etkili ve güzel ilişkiler kurabilmeniz için siz dostlarımıza oldukça farklı tavsiyelerde bulunabiliriz. Bu tavsiyeleri hayata geçirme aşamasında ise doğru yer ve doğru zaman mefhumlarına dikkat edilmelidir.

Ömrüm Sohbet Sitesi

Ömrüm sohbet odalarında chat etmek için doğru adreste olduğunuzu biliyorsunuz. Dürüst olmak ve aynı oranda saygılı davranmak gerektiğini sakın aklınızdan çıkarmayın. Kimseyi rencide etmeden, kırmadan, yormadan sohbetin akışını güzelleştirebilir, hem kendinizi hem karşınızdakileri memnun edebilirsiniz.
Yeni ilişkilerle ömrüm sohbet sitemizde sizleri bekliyor. Aramızda kurduğumuz aile ve arkadaşlık ortamında saygı ve seviye öğelerine sıkı sıkıya bağlı olduğumuzu, bundan taviz vermeyeceğimizi kesinlikle ve kesinlikle unutmayın değerli dostlar.
Farklı yöreden insanlarla ilişki kurmak ufkunuzun geliştirdiği gibi sizi manen de olgunlaştıracaktır.
Objektif olun. Hiçbir zaman yalana ve hileye başvurmayın. Hayatınızdaki tüm olumsuz  şart ve durumları buraya gelerek unutmaya çalışın. Cesur ve yürekli olarak herkesin güvenini kazanın, saygı kazanarak insanlara karşı yapıcı, içten ve doğal olarak açık ve sade davranış psikolojisi ile yaklaşım tarzı elde edin.

Ömrüm Sohbet Odaları

Sanal ortamda da olsanız kimseyle alay etmeyin, küçük düşürücü ifadeler kullanmayın. Sürekli kendinizi överek insanların nefretini ve düşmanlığını kazanmayın. Empati kurun. Kendinize yapılması Seviyeli Sohbet Sitesi  hoşunuza gitmeyen ne varsa siz de başkalarına bunu yapmayın.
Sohbet kanallarında küfretmeden, insanları taciz etmeden sohbet etmeyi alışkanlık haline getirin ve bunu kimsenin kimseye yapmasına izin vermeyin.
Kişiliğinizi yazdıklarınızla belli edersiniz. Karşınızdaki insanın kişilik yapısını öğrenip, karakter analizi yaptıktan sonra ona göre sözlerinizi seçin.
İnsanları sosyal statü ve meslekleriyle değil, sohbet ve muhabbet tarzlarına göre değerlendirin.
Sohbet mekanımızda hiçbir zaman kavga ve kaos ortamı oluşturmadan saygılı bir ifadeyle insanlara yaklaşın, dostluklarınızı sağlam temeller üzerine inşa edin.
Makalemi bitirirken seviye ve kaliteden ödün vermediğimiz sohbetimize her zaman beklendiğinizi hatırlatırım. Hoş kalın, bizle kalın, sevgi ve muhabbetle kalın. Ömrünüz uzun, günleriniz bereketli geçsin. İyi sohbetler. Allah’a emanet olun canlar.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 14 Mart, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?