nick
şifre
koronavirusten kurtulan oyuncu demet akalindan gondermeli aciklama

Koronavirüsten kurtulan oyuncu Demet Akalın’dan göndermeli açıklama

Magazin gündeminde sıklıkla kendinden bahsettiren şarkıcı Demet Akalın, Koronavirüsü atlattıktan sonra yakın arkadaşlarını silerek imalı paylaşımda bulundu.

Koronavirüsü yenen oyuncu Demet Akalın, yakın arkadaşları ile beraber devamlı sorun yaşayıp arası bozuluyordu. Covid-19 olduktan sonra yakın arkadaşlarını sosyal medya temizliği yaparken silen Akalın, şöyle bir paylaşıma bulundu:

‘Değerimizi bilmeyen insanlar için boşa mücadele etmeyin’ diyor Can Yücel ve ekliyor: ‘Onları layık oldukları insanlara bırakın ve sakın arkanıza bakmayın’

AKALIN’DAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

‘Karantinada beslenmeme dikkat ettim ve virüsler gitsin diye çok su içince kilo verdim. Ben zaten kayarken bile maskemi taktım. Tamamen kadersizlik diye düşünüyorum. Ben şuna çok kırgınım; bu hastalık birine denk gelecek ben aşı olmadığım için kendime çok kızgınım. 

En yakınımdakileri bile sildim. Destek olanlar çok oldu ama bana ‘İşi bırakıyorsun dimi’ diye mesajlar atıldı. Bu süreçte İrem Derici ve Tarkan gibi birçok ünlü arkadaşım aradı. İrem sayesinde her gün kelle paça içtim. Şimdilerde tat alıyorum ama koku almıyorum. Bu duruma kendimi hazırlamıştım zaten.

Orhan Gencebay ve eşi Sevim abla bana bitkisel ilaçlar yolladı. Ben de en başında C vitamini serumları taktırdım. Sırtımda bir ağrı vardı sanki kerpetenle bütün hücrelerimi çekiyorlardı. Öyle bir acı hissettim.’

DEMET AKALIN’DAN FAKİRLİK AÇIKLAMASI

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 28 Şubat, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?