nick
şifre
kilis sohbet

Kilis Sohbet

Çevrimiçi sohbet, göndericiden alıcıya canlı bir mesaj iletimi sunan İnternet üzerinden her türlü sanal iletişime atıfta bulunabilir. Kısacası, sohbet mesajları genellikle kısadır, böylece diğer kullanıcıların hemen cevap vermesine izin verilir. Bu sohbet konuşmaları, e-posta, sohbet pencereleri, Instant Messenger (MSN, Yahoo Messenger) ve Web sohbeti dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları kullanan iki veya daha fazla kişi arasında gerçekleşebilir. Daha önce sohbet odası, insanların rastgele konular hakkında konuşabilecekleri bir alandı. Bugün, özel kilis sohbet istemcilerinin yardımıyla daha kullanışlı bir şeye dönüştü: insanların sosyalleşmek, oyun oynamak ve fikirlerini paylaşmak için gittikleri bir yer.

 

Bir sohbet istemcisinin kullanımıyla, çevrimiçi sohbet edebilecek ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Sohbete başlayabilmeniz için İnternet bağlantısı olan bir bilgisayara, kulaklığa ve seçtiğiniz kilis sohbet uygulamasına ihtiyacınız olacak. Sohbet istemcinizin sesli sohbet kaydı, mesajları geri gönderme ve alma yeteneği ve adınızı değiştirme, arkadaş ekleme, özel mesaj gönderme gibi profilinizi değiştirmek için çok sayıda seçenek gibi gerekli tüm özelliklere sahip olması önemlidir. çok daha fazla.

 

Çevrimiçi kilis sohbetlerin çalışma şekli oldukça basittir – kendinizi bilgisayarınızın başında oturan ve bir internet geçiş sohbeti (IRC) sunucusuna bağlanmak isteyen bir kişi olarak hayal edin. Sunucunun bilgisayarınıza nereye bağlanacağını söyleyebilmesi için IP adresiniz gereklidir. Bilgisayarınızın daha sonra IRC sunucusundaki başka bir bilgisayara bağlanma isteğini iletmesi gerekecektir. IP adresiniz ve bilgisayarınızın IP adresi, sunucunun diğer bilgisayarlarla bağlantı kurması için gerekli olduğundan, ücretsiz bir IRC botu kullanmadığınız sürece, katıldığınız her sohbet oturumu için ücret ödemeniz gerekecektir. Kilis Sohbet sunuclarında ücretsiz kayıt olabilir ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 15 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?