nick
şifre
karabük sohbet

Karabük Sohbet

Kenya’daki emlak işinden bahsederken, popüler Karabük sohbeti göz ardı edilemez. Bu sohbetin, gayrı resmi ve konuşkan ve hatta bazen kaba olduğu için diğer sohbet odalarından ayrılan benzersiz bir tarzı vardır. Sıkıcı olacağını düşünebilirsiniz, ancak aslında iyi vakit geçirmenizi sağlar ve ayrıca hiçbir şekilde tekrar etmeyen birkaç iyi sohbet sağlar. Sohbetlere katılan insan grubu, iyi yerleşmiş ve kendi aileleri olan daha yaşlı profesyoneller olma eğilimindedir. Kendi özel hayatları hakkında sohbet etme eğilimindedirler, ancak güncel olaylar hakkında da ilginç yorumlar yaparlar.

 

Karabük sohbeti veya daha yaygın olarak üs olarak anılır, son yıllarda daha fazla Kenyalı’nın arazilere yatırım yapması ve çevredeki çevrelerde evler ve işletmeler inşa etmesiyle son derece popüler hale geldi. Şehirlerdeki alan eksikliği, birçok Kenyalıyı çalıları ve ağaçları da dahil olmak üzere her yere konut inşa etmeye ve dolayısıyla ‘çalı satın alma’ terimine zorladı. Ve biri Bukase Sohbeti hakkında konuştuğunda, tartışmak ve konuyla ilgili devam eden tartışmaya katılmak için bir sohbet odasında bir araya gelen gruplara atıfta bulunur.

 

En çok satan özelliği bukase’nin gayri resmi doğasıdır. Kendinizi ani bir sorgu saldırısına maruz bırakabileceğiniz, görüşlerinizi belirli bir gruba tam olarak ifade edemediğiniz için dezavantajlı hissettiğiniz Mombasa sohbeti veya diğer benzer sohbet gruplarının aksine. Ve herhangi bir şekilde katılamayacaksanız, temel bir grubun parçası olmanın bir anlamı yoktur. Ancak üssü çevreleyen rahat atmosfer nedeniyle, kişi çok daha anlamlı bir şekilde katılma ve katkıda bulunma eğilimindedir.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 16 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?