nick
şifre
Tr Sohbet

Kadife Sohbet

Günümüzde genç-yaşlı, her kesimden insan, arkadaşlarıyla veya sevdikleriyle sohbet etmek için cep telefonlarını kullanıyor. Aslında cep telefonlarınıza indirebileceğiniz sohbet kadife yazılımları var. Bu günlerde, dünyanın her yerinden insanlarla ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. Ancak, arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetlerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bu mobil sohbet hizmetlerinden yararlanmanız gerekecektir. İşte nasıl:

Sohbet Kadife nedir?

Sohbet Kadife nedir? Bu, web kameranızı kullanmak zorunda kalmadan telefonda sohbet etmenizi sağlayan bir tür sohbet uygulamasıdır. Sizi, cep telefonları aracılığıyla İnternet’e bağlanan dünya çapındaki bir kullanıcı topluluğuna entegre ederek çalışır. Sohbet kadifenin güzelliği, sohbet ettiğiniz kişileri hala görebilmenize rağmen telefonda konuşmanıza olanak sağlamasıdır. Basitçe söylemek gerekirse, konuştuğunuz kişi tarafından görülmeden telefonda sohbet edebilirsiniz.

Bu harika hizmetten nasıl yararlanabilirim? Sohbet ettiğiniz kişiyi görebilirken telefonda sohbet etmek için günah siciline kaydolmanız gerekir. Bunun için “sin registerries en espa ol” aramanız gerekecek. Kaydolduktan sonra, sohbet programlarındaki seçimlerinizin yanı sıra kişisel bilgilerinizi de girmeniz istenecektir. Bundan sonra, Yahoo sohbet, MSN sohbet vb. gibi çok çeşitli sohbet programlarının keyfini çıkarabileceksiniz.

Kadife Sohbet Mobil

Telefonda ne zaman sohbet edeceğim? Telefonda sohbet etmek için kullandığınız telefona yazılımı indirmeniz gerekecektir. Yazılım, çevrimiçi kadife sohbet etmenizi sağlayacaktır. Bunu yapmak için iki yöntem vardır. Bunun bir yolu, size istediğiniz herhangi bir şey için harcayabileceğiniz ücretsiz krediler verecek olan bir VIP sohbet sağlayıcısına kaydolmaktır.

Sohbet kadife kullanarak telefonda sohbet etmenin ikinci yolu, bilgisayarınız aracılığıyla bir sohbet telefonu hizmetini bağlamaktır. Bu tür birçok hizmet çevrimiçi olarak mevcuttur. Tek yapmanız gereken kendinizi rahat hissettiğiniz birini seçmek. Telefonu bilgisayara bağlamak için kullanmanız gereken yazılımın indirilmesiyle birlikte talimatlar size sağlanacaktır.

Bir sohbet telefonu hizmetini kullanarak telefonda sohbet ederek para kazanabilir miyim? Fazladan para kazanmak istiyorsanız, bunu yapmanın birçok yolu var. Bir seçenek, dakika başına kredi toplayabileceğiniz kendi sohbet programınızın reklamını yapmaktır.

Kadife Sohbet Odaları

Başka bir seçenek de, başkalarının sunucunuzda sohbet etmesine izin verdiğiniz bir sunucuya ev sahipliği yapmaktır. Yalnızca sunucuyu kurmanız ve onlara bir IP adresi sağlamanız gerekir. IP adresiniz ayarlandıktan sonra, kendi sohbet odalarına ev sahipliği yapan kişilere IP adresinizi verebilirsiniz. Daha sonra siz kendi sunucunuzda sohbet ederken birbirleriyle sohbet edebilecekler. Bunun için ücret alabilir veya diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki bir sohbet hizmeti yerine sohbet telefonu hizmeti kullanmanın dezavantajlarından biri, diğerlerini gerçek hayatta oldukları gibi göremeyebilmenizdir. Sohbet ettiğiniz kişiyi bizzat göremediğiniz için onlar hakkında yanlış bir izlenim edinebilirsiniz. Bu, profesyonel bir ortamda sorunlara neden olabilir. Bu nedenle bu hizmetlerden birini kullanacaksanız, o kişiyi ona güvenecek kadar iyi tanıdığınızdan emin olmalısınız.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 10 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?