nick
şifre
İzmir Sohbet

İzmir Sohbet

Selam arkadaşlar… “Arkadaşlar,” diyorum evet. Çünkü; siz de çevremizden, ailemizden, dost çemberimizden sayılırsınız öyle değil mi? Yanii, tamam biliyorum henüz aramıza katılmadın ama bir, üç beş dakikanı ayırıp söyleyeceklerimi heyecanla dinleyip okursan ailemize koşarak katılacağından eminiz. Hazırsan başlayalım!

Nerdensin, nerelisin, kaç yaşındasın, hayatın ne durumda dersin veya bunları bize anlatmak ister misin? İstersin elbet! İstemesen ne işin var burada… bir şeyler paylaşmak, anlatmak, çekinmeden utanmadan… bir şeyler söylemek, fikirlerini sunmak, fantezilerini canlandırmak istediğini biliyoruz. O hâlde bu bol satırlarımızda bu güzel isteklerini dağlara taşlara vurmaman için elimizden geleni yapacağız ve de ağzımıza geleni, kalbimizden geçeni tecrübelerimize dayanarak size anlatacak, söyleyecek sohbet nova olarak aktaracağız.

Öncelikle sevgili arkadaşımız, dostumuz ve aileden bir parçamız… durum şöyle ki; asla ve de asla içinden geçen ve özellikle de sana güzel gelen bir duyguyu asla taşa vurma, baltalama! Evet. İşin temeline inmek gerekirse olay burada saklı, gizli. Eğer bu genel sohbet sitesini ziyaret etmiş ve katılmayı aklından geçiriyorsan utangaçlığını bir kenara bırak. Hatta bırakma, dağa taşa fırlat, uzaklaş ondan! Çekingenliğini yok et. Çünkü; burada bu sohbet odaları panelinde bu tür gereksiz ve de anlamsız duygulara yerimiz yok. Ha utangaçlığı severiz, çekingenlikte başımızın tacıdır ama hangi koşullarda, dozu ne olursa severiz?

Genel sohbet chat odalarında toplu sohbete hoş geldiniz öncelikle. İçinden geçen her türlü fikri beyan edip söyleyebilirsin hiçbir şekilde korkmadan, ayıplanma duygusu çekmeden. Bir dene bunu. Enfes şekilde karşılık alacak, muhabbetin dibine vuracaksın. Toplu sohbet muhabbet sarmadı mı? Yallah özel sohbet odasına. İzmir Sohbet ile seç partnerini, eşini ikili özel sohbette doyasıya konuşun. Mükemmel fantezi paylaşımı, enfes anı anlatımlarıyla utanın sıkılın ama neşeden, keyiften. Bir lafı söyleyebilmek için bin türlü şekil almayı asla ve de asla sevmiyoruz burada. Temelimize aykırı. Burada herkes açık ve net ki en güzeli de bu. Tek istediğimiz şey açık olman…

Hadi, buyur gel aramıza!

Hemen “Sohbet Girişi” butonuna tıklayarak sohbete başlayabilirsiniz!

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 15 Şubat, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?