nick
şifre
ığdır sohbet

Iğdır Sohbet

Iğdır sohbeti, Macar topluluğunun insanlarına adanmış birinci sınıf bir uluslararası çevrimiçi sosyal hizmet ağıdır. Iginor sohbetleri (ulusal dil olan ichessor’un aksine), Macar dilini konuşmak veya herhangi bir tartışmaya katılmak isteyenler için gerçek bir etkileşimli deneyim yaratmak için ağır metinleri video ve sesle birleştirir. Geçmişleri ne olursa olsun, geniş Macar topluluğuyla iletişim kurmanın anında bir yoludur.

 

Uluslararası bir şirket olan Iginor chat, kullanıcılarına bir dizi özellik sunuyor. Her şeyden önce, kullanıcılar kişisel bir mesajlaşma servisine (ihtiyaçlarına göre seçilebilen) erişebilir ve sitede bulunan anlık mesajlaşma, sesli arama, grup sohbet odaları ve daha fazlası gibi gelişmiş işlevlerden yararlanabilirler. Dil hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler veya daha fazla çalışmak isteyenler, sitedeki etkileşimli alıştırmalardan yararlanarak ve yaygın kelimeleri veya ifadeleri gösteren bilgilendirici videoları dinleyerek bunu yapabilirler. Etkileşim, istediğiniz zaman sohbet başlatıp durdurabilmeniz ve bu tür etkinlikler için herhangi bir zaman sınırı olmaması gerçeğiyle geliştirilmiştir. Örneğin, biri telefonda hava durumunu görüşmek isterse, bunu dilediği zaman yapabilir.

 

Iginor sitesindeki sohbet odaları çok popülerdir ve birçoğunun binden fazla üyesi vardır. Bu açıkça dil öğrenmeye büyük bir ilgi olduğunu ve belki de daha da önemlisi Macarlar ile ülkede yaşayan yabancılar arasında büyük bir iletişime ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Bu amaçla, Iginor, benzer ilgi alanlarına sahip insanların etkileşimde bulunabilecekleri ve dil bilgilerini ve ilgi duydukları herhangi bir konuda sahip olabilecekleri diğer yararlı bilgileri paylaşabilecekleri çok samimi bir ortam sağlar. Bir kullanıcı olarak, diğerlerinin yanı sıra kendi kullanıcı adınızı ve şifrenizi seçme, anlık mesajlaşma, sesli sohbet ve görüntülü aramalar gibi bir dizi özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Arkadaş edinme ve diğer uluslararası kullanıcılarla bağlantı kurma seçenekleri de vardır ve tüm faaliyetleriniz gizli tutulur.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 24 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.