nick
şifre
Marka sohbet

Hayal Sohbet

Rüya sohbet odaları, diğer üyelerle etkileşim kurmanıza izin veren sanal oyunlardan daha fazlasıdır. Kendi hayallerinizi ifade etme, diğer üyelerden tavsiye isteme veya sadece paylaşma fırsatı sunarlar. Birçok rüya sohbet odası, bir rüya partnerinde ne tür şeyler aradığınızı içeren bir profil oluşturmanıza izin verecektir. Bu, ne tür fiziksel özellikler aradığınızı, ister uzun süreli bir ilişki ister sadece eğlence amaçlıyor olun, içerecektir. Bu tür odalar, gerçek hayattaki ilişkilerinde başarısız olmuş kişiler arasında çok popülerdir. Romantizm hayalinizi paylaşan insanlarla tanışmanın güvenli bir yolu.

 

Bu sohbet odalarının birçoğu sizin için hayallerinizi yorumlayacakları bir hizmet sunacaktır. Buna genellikle rüya yorumu denir. Bir medyum hayallerinizi alacak ve nasıl ilerleyeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Bazı rüya yorumlama hizmetleri ücretlidir, ancak genellikle bir rüya terapistine gitmekten daha ucuzdur.

 

Sohbet sitelerinin sunduğu diğer hizmetler arasında bayrak raporları yer almaktadır. Bir rüya sohbet odasına giriş yaptığınızda, genellikle rüyada olmayan bir şeyi işaretleyebilirsiniz. Rüyayı yaratan kişi bu mesajı görecek ve bundan sonra ne yapacağını bilecektir. Örneğin, evinizin üzerinde uçan bir UFO gördüyseniz, onu işaretleyebilirsiniz. Bir başkası gelip bayrağı alıp size geri gönderebilir.

 

Rüya sohbet odalarındaki diğer hizmet türleri rüya sözlüklerini içerir. Bu sözlükler rüya gördüğünüzde size yardımcı olacaktır. Normal bir sözlükte yaptığınız gibi aynı anlama gelen kelimeleri arayabilirsiniz. Ayrıca rüyalarınızda bu alanlarda sohbet edebilmeniz için ortak terimlerin tanımlarını da verirler.

 

Bazı rüya sohbet odalarında rüya sözlükleri ve rüya forumları bulunur. Bunlar temel olarak rüya tabiri alanındaki uzmanların bir araya gelerek görüş ve fikirlerini tartıştıkları yerlerdir. Binlerce farklı rüya türü vardır ve insanlar sürekli olarak her birinin ne anlama geldiğini anlamaya çalışırlar. Rüya forumları genellikle her rüya mesajının ne anlama geldiği konusunda bir fikir birliği ile sona erer.

 

Örneğin birisi size bir rüya bayrağı raporu gönderirse, bunu sohbet odasında görebilmeniz gerekir. Ayrıca size mesajı kimin gönderdiği hakkında da bilgi verebilmelisiniz. Büyük ihtimalle size bayrağı kimin gönderdiğini anlayamayacaksınız çünkü sohbette yüzlerini göremeyeceksiniz. Ancak, mesajın meşru olup olmadığını anlayabilmelisiniz. Size mesaj gönderen kişi istismara uğradığını düşünüyorsa, ona bu konuda ayrıntılı bilgi verebilmelisiniz.

 

Bir rüya bayrağı raporu alırsanız, bunu göz ardı etmemelisiniz. Bunun yerine, tüm sohbet odasına bakmalı ve herhangi bir şeyin rahatsız edici veya uygunsuz olup olmadığına bakmalısınız. Örneğin, siyahilerin ne kadar tembel veya akılsız olduklarından bahseden birini görürseniz, bu grubun size zarar vermek istediğini ve size kötü niyetli bir mesaj göndermek istediğini söyleyebilmelisiniz.

 

Son olarak, bu sitelerin bu sohbetleri yapmasının temel nedeninin, insanların hayalleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olabilmeleri için olduğunu bilmelisiniz. Rüya grupları genellikle çok zor konulara odaklanır ve zor sorunları olan insanlara yardım etmek için tasarlanmıştır. Eğer lusid rüyalar ya da üzücü rüyalar ile uğraşmakta zorlanıyorsanız, size yardımcı olması için kesinlikle bu odaları kullanmalısınız.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 11 Ağustos, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?