nick
şifre
Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Normal, günlük yaşamını anlatmak, paylaşmak ister misin? Açıkçası biz; kimler neler yapıyor, yaşıyor bilmek isteriz! her türlü dertli, neşeli ortam burada, ailemizde. Ama çok dertli olmasın yahu… arada bir geveze sohbet yapalım da eğlenelim öyle değil mi, dert dert nereye kadar ya? Şaka bir yana dert de dinleriz geveze sohbette yaparız. Diyoruz ya; her türlü genel sohbet odaları burada. Siz varsanız her türlü sohbet muhabbet var, yapılır.

Öğrencilik yılların, geçmişten bugüne neler yaptığın, nelerle meşgul olduğun… e biraz da atraksiyonla bu sohbet süslenir, mükemmelleşir, efsaneleşir, demedi demeyin sonra.

İçinizde, size güzel gelen, yüreğinizi kıpırdatan yaşadıklarınızı, düşündüklerinizi ve de düşlediklerinizi sohbet odalarımıza katılarak anlatmaya başlayın. Hadi, ne diye daha fazla geç kalacaksınız ki? Kalmayın!

Çocukluk anıları vardır bilir misiniz? Kimini yaralayan, kimini üzen, derinden etkileyen, ders çıkartılabilecek veya olağanüstü bir etki yaratan, bırakan anılardır onlar. Valla cidden merak ediyoruz. Burada bir ton ilginç olaylar çıkıyor ortaya. Dinlemekten, okumaktan keyif, zevk ve haz alıyoruz. Siz anlattıkça mutlu olup hoşnutlaşıyoruz. Sonuçta; yöneticiler olarak hem sizin sohbetinize katılıp sizlere, ailemize eşlik etmek bizi mutlu ediyor hem de sizin hiç tanımadığınız insanlarla tanışıp arkadaş olmanız, edinmeniz, bir şeyler anlatmanız, paylaşmanız, fikir aktarımı yapmanız, en güzel sohbet muhabbetleri yaşadığınızı bildikçe daha da mutlu oluyoruz. Bizlere bu güzel duyguları yaşattığınız için teşekkür eder, minnet duyarız!

Doyasıya sohbet edebileceğin genel chat, sohbet odaları ile karşındayız. İstersen sohbet odalarımıza katıl ve toplu sohbet edelim. Dilersen istediğin bir kişi ile partnerlik kurabilir ve özel sohbet edebilirsin. Her şey sana, size kalmış. Ne dilersen o oluyor bu sohbet, chat panelinde.

–Geveze Sohbet

Ama şöyle bir konu var ki; neden bir fazla kişiyi istemeyelim öyle değil mi? Hadi, sen yoksan bir kişi eksiğiz! Koş gel sohbetimize, ailemize, ortamımıza…

Hemen “Sohbet Girişi” butonuna tıklayarak sohbete başlayabilirsiniz!

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 15 Şubat, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?