Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin tüm şehir ve ilçelerinden erişim sağlayabilen üyelerin bulunduğu sitemizde, sohbet odalarına bağlanıp üyelerle kaliteli sohbetler edebilirsiniz. Üstelik sitemizde kalite ve seviyeden ödün vermeden, seviyeli biçimde gerçekleştireceğiniz sohbetler ÜCRETSİZ.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Duygu SohbetHavaların değişmesi ile çoğumuzunda duyguları değişmeye başladı bu cümleyi sık sık kullanırız o kadar girmiştir ki hayatımıza ağzımızdan dökülü verir bu cümle istemsizce belki hiç birimiz bilmeyiz ama duygu kelimesinin kelime anlamını. Bugün arkadaşım duygularım sürekli değişiyor anlamdıramıyorum deyince bir muziplik yapıp sordum. Duygu nedir ? diye herkes baktı ama cevaplayamadı.

Şimdi en güzeli biz TDK dan bakalım duygu ne demekmiş?

DUYGU:
1.duyularla algılama, duyumsama.
eş anlamlısı: his
2.bir olay, kimse ya da nesnenin insanın iç dünyasında oluşturduğu, uyandırdığı yankı, etki, tepki, izlenim.

Sözlük anlamını öğrendiğimize göre şimdi duygularımızı kelimelere dökebiliriz. Bazen aniden hortlayan anlamsızlık ve boşluk hisleriniz var değil mi? Nasıl da biliyorum! Çünkü bazen ben de hissediyorum onları. Kendi kalbimin derinliklerinde duyumsuyorum. Çevremdeki insanların göz bebeklerinde görüyorum. Size bir sorum var. Şu ana kadar hayatınızda sadece kendiniz için ne yaptınız? Başkaları bu şeyi gördüğünde memnun olacakları için değil; başkalarının gözünde değer kazanacaksınız diye değil; yapınca kendi gözünüzde değerini Gelin vakit varken duygularımızı başkaları için değil kendimiz için yaşayalım. Duygularımızı yaşarken bunları sohbete dökelim konuşalım anlatalım paylaşalım.

Paylaşalım ki çoğalsın mutluluk sevgi dostluk değil mi dostlar ?

Biz de tam bu noktada devreye girerek duygularınızı dile dökeceğinizi karşınızdakine aktaracağınız bir ortam hazırladık ve DUYGU SOHBET dedik duyguların en derin yaşandığı ve paylaşıldığı sohbet sitesinin adıdır duygu sohbet
Sizde gelin duygu sohbet ailesinin bir parçası olun duygularınızıda sohbetinizi de bizlerle paylaşın….Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir