nick
şifre

DJ SAM2 PROGRAMI İNDİR. (FULL)

Sam dj proğramının Kurulumunu resimlerle ve video ile sizlere anlatacız. Bu bölümde Dj olmak isteyen arkadaşlarımız veya dj’lik yapan arkadaşlarımıza kolaylık sağlamak amacı ile bu konuyu açmak istedik.

Sam Broadcaster Spacilal’ın internet üzerinden yapılan canlı yayın programıdır. İsmi Streaming Audio Manager SAM olarak kısaltılmıştır. yani, Streaming audio yöneticisi. Müzik klasörlerini bilgisayar üzerinden kontrol edip internet ortamında dinletmemizi sağlar. Web üzerinen sunucuya yolladığı müzik dosyalarının yanı sıra bize istatistiki verileri de sağlar. Kolay kullanımve çabuk öğrenimi sayesinde canlı yayınlarda en çok tercih edilen proğramlardan birisidir.geneldesohbet odaları ve internet radyolarının kullandığı sistemdir bu sistem sayesinde internette binlerce radyo ile bir çok yayın gerçeklerştirilmektedir.Sam Dj Proğramının kurulum ve yönetimini sizlere detaylı olarak anlatacağız..
İlk önce Sam Dj Proğramını bilgisayarımıza indiriyoruz.

Daha sonra indirdiğimiz dosya içerisinden sam.exe dosyasını çalıştırıyoruz.

This will extract the files needed to install SAM2 Continue? yazısına Evet diyoruz.Daha sonra sam2 Kurulumu

Başlatılması için Welcome, yani hoşgeldiniz kısmı geliyor.

Bu adımda bize SAM dj programının kurulumuna başlamak iseyip istemediğimiz soruluyor.. Next seçeneğini seçiyoruz ve devam ediyoruz.

Kurulum başlamadan önce bize Kullanacağımız proğramın Lisans sözleşmesi hatırlatılıyor. Lisans sözleşmesi İngilizcedir. Eğer okumak istiyorsanız Google übersetzer aracılığı ile türkçe’ye çevirip lisans sözleşmesini okuyabilirsiniz.. Bu kısmı geçip devam etmek için Accept yani kullanım koşullarını kabul ediyorum diyoruz ve bu kısmı geçiyoruz.

Bu aşamada sam Dj programını bilgisayarımızda hangi dosya içerisine kurmak istediğimiz soruluyor. Eğer bilgisayar ile haşır neşir iseniz kurmak istediğiniz dosyayı siz belirleyebilirsiniz. Ama bu kısımda seçim yapmanıza gerek yok. Programın kurulacağı yer otomatik seçilmiş durumda. Bu kısıma’da pek fazla takılamdan Next yani devam et diyor ve ilerliyoruz.

Proğram kurulumuna devam ederken, karşımıza kurulum seçenekleri penceresi geliyor. Burada mysql nedir? Mysql veri tabanı yönetim sistemidir. Bu kısım ile daha fazla bilgiye erek yok çünki herhangi bir seçim yapmadan mysql yüklemeye başlıyoruzNext diyor ve ilerliyoruz.

Şimdi karımıza mysql yükleme ekranı geliyor ve biz mysql yüklemeye onay vermek için yine Next diyoruz.

Burada Mysql için, bir sonraki pencerede nereye kurulacağını soracak ve biz buna yine sadece Next diyor ve sonraki pencerede seçim yapıp yapmayacağımızı belirleyeceğiz.

Bu aşamada Mysql için Kurulması gereken yeri tekrar soruyor. Mysql bizim sistem yöneticimiz olacağı için mysql kurulumu biraz daha teferruat iter gibi görünsede pek takılmadan sürekli Next. diyerek devam edelim

Açılan bu kısımda herhangi bir seçim yapmadan Typical sekmesi seçili olarak kalıyor ve devam ediyoruz..

Karşımıza çıkan bu pencere mysql kurulumunun başladığını gösteriyor..

Bundan sonra açılan bu pencereye ise Finish yani Mysql kurulumunu bitir diyoruz

Burada ise sam dj programı tamamıyla kurulmuş oluyor ve veri tabanına işliyor.

Karşımıza çıkan bu yatay bpencerede bize ekran çözünürlüğüne göre sam Dj proğramının genişliği ve yüksekliğini bildiriyor Okdiyor ve devam ediyoruz.

Son olarak sam dj programının tamamen yüklendiğini görüyoruz Finish deyip yüklemeyi bitiriyoruz.

Eğer Windows güvenlik duvarıkarşınıza çıkar ise eğer Erişime İzin vediyoruz.

Şimdi Karşımıza çıkan kısımda contuniue diyoruz.

Bu kısımda müzik ve ses dosyalarımızı soruyor.Cnce l derseniz sam dj artık açılır. Eğer ok derseniz müzik ve ses klasörlerinizi oto alır.

Sam Dj proğramı Kurulu

Sam2 Dj Proğramı indir

indir resim

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 14 Mayıs, 2019
okuma 138 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

%d blogcu bunu beğendi: