nick
şifre
diriliş osmanlı

Diriliş Ertuğrul 150. final bölümünde o oyuncular ayrılacak! Diriliş Osman oyuncu kadrosunda kimler var?

TRT 1 ekranlarının beş sezondur reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 150. Final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Gelecek sezon Diriliş Osman konsepti ile izleyici karşına çıkmaya hazırlanan Diriliş Osman dizisi için ise heyecan dorukta. Diriliş Ertuğrul 150. Son bölüm ile birçok isimin de kesin olarak ‘’Diriliş Osman’’ konseptinde olmaması bekleniyor. Diriliş Osman’ın oyuncu kadrosu ve diziden ayrılacak isimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bu akşam bir devir sona eriyor… Ertuğrul Gazi’nin hayatının anlatıldığı başarılı dizi beş sezon boyunca devam ettiği yayın hayatına final bölümü ile son veriyor. Mehmet Bozdağ, daha öne yaptığı açıklamada gelecek sezon farklı bir konsept olacağını ve ”Osman Gazi” karakterini Burak Özçivit’in canlandıracağını söylemişti. Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü sonrası da bu konular ilgili araştırmalar hız kazanacak. Peki, Diriliş Osman’da hangi oyuncular yer almayacak? İşte merak edilen tüm ayrıntılar!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A VEDA EDECEK VE DİRİLİŞ OSMAN KONSEPTİNDE OLMAYACAK OYUNCULAR

Diriliş Ertuğrul 150. Son bölümü ile bu akşam final yapıyor. Yaklaşık 5 yıldır yayın hayatına sürdüren dizi gelecek sezondan itibaren yerini ”Diriliş Osman” konseptine bırakacak.

DİRİLİŞ: OSMAN’DA YER ALACAK KARAKTERLER

Osman Gazi

Rabia Bala Hatun

Gündüz

Savcı

Osman Gazi’nin çocukları;

Orhan, Alâeddin Paşa, Melik Arslan Bey

Fatma Hatun, Çobanbey, Hamid Bey, Ertugrul Bey, Pazarlı Bey

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DAN HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey’in oğulları Gündüz ve Savcı’nın ”Osman” konseptinde de yer alması bekleniyor. Öte yandan tarihte yer alan bilgiler nedeniyle Turgut Alp’in (Cengiz Coşkun) devam edeceği de konuşuluyor.

ÇAĞAN ALP KARAKTERİ BELLİ OLDU

Denizli Gazetesi’nin haberine göre, Denizli’nin Tavas İlçesi’nde doğan Keçelioğlu, Diriliş Osmandizisinde Osman Gazi’nin alplerinden ‘Çağan Alp’ karakterini canlandıracak.

Konuya ilişkin açıklama yapan Keçelioğlu, “Tarihi bir yapımda rol almak en büyük hayallerim arasındaydı. Zaten Türk kültürüne ve tarihine büyük bir merakım, hayranlığım var. Böylesine önemli bir yapımda rol alacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

RABİA BALA HATUN

Osman Gazi’nin eşi Rabia Bala Hatun’u canlandıracak kişi en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Ancak henüz netlik kazanmadı.

Diriliş Ertuğrul final yapmasıyla birlikte dizide flaş değişiklikle aşağıdaki isimlerle yollar ayrılacak.

Ertuğrul Bey – Engin Altan Düzyatan
Hayme Ana – Hülya Darcan
İlbilge – Hande Soral
Sırma – Öykü Çelik
Selcan – Didem Balçın
Gündoğdu Bey – Kaan Taşaner

zaman 29 Mayıs, 2019
okuma 66 views okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

%d blogcu bunu beğendi: