nick
şifre
okullar tatilmi

Deprem Sonrası İstanbul’da Okullar Tatil mi?

 İstanbul’da okullar tatil mi edildi? Yarın okullar tatil mi? İstanbul Valiliği’nden açıklama geldi…

İstanbul’da yaşanan son dakika depremi herkeste büyük panik etkisi yarattı. Akıllara gelen en önemli konulardan bir tanesi de “Deprem sonrası İstanbul’da okullar tatil mi?” sorusunun yanıtı oldu. Peki; okullar yarın okullar tatil mi? İstanbul’da okullar tatil mi edildi? Aynı zamanda liseler ve üniversitelerin de tatil edilip edilmediği araştırılıyor. Üniversiteler ve liseler de tatil oldu mu? Okullar yarın tatil olacak mı? İşte ayrıntılar

İstanbul’da meydana gelen son dakika deprem sebebiyle okullar boşaltılmış durumda. Son birkaç gündür deprem haberlerinin artması vatandaşlarda epey panik yarattı. Deprem sonrası okullar tatil mi sorusunun yanıtını arayanlar ise panik halinde. Peki yarın okullar tatil mi? Okullar yarın tatil mi olacak? Aynı zamanda liselerin ve üniversitelerin de tatil olup olmadığı merak ediliyor. Vatandaşlar konu ile ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı.

İSTANBUL’DA DEPREM OLDU!

İstanbul’da son dakika büyük bir deprem meydana geldi. Son birkaç gündür sallanan İstanbul’da bu sefer depremin büyüklüğü 5.9’du. Bu korkunç depremin ardından yoğun bir şekilde “İstanbul’da yarın okullar tatil mi?” sorusu sorulmaya başlandı.

İstanbul’da saat 13.59 sıralarında 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkezüssü yine Marmara açıklarıydı. Paniğe neden olan deprem sonrası “Okullar yarın tatil mi?” sorusu yoğun bir şekilde aratıldı.

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Depremin ardından gözler İstanbul Valiliği’ne çevrilirken okuların tatil edildiği haberi geldi. Öte yandan Kocaeli’de de okullar tatil edildi.

YARIN OKULLAR TATİL Mİ? 27 EYLÜL CUMA

İstanbul’da hissedilen deprem sonrası bugün okullar tatil edildi. 27 Eylül Cuma günü yani yarın okullar tatil mi sorusu da en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. İstanbul Valiliği; yarın okulların tatil olup olmadığıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

zaman 26 Eylül, 2019
okuma 41 views okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: