nick
şifre
demet şener

Demet Şener’in eşi Cenk Küpeli’nin ailesinden sert çıkış !!!

Demet Şener’in eşi Cenk Küpeli’nin ailesinden sert çıkış: Demet Şener gözümüzün nuru oğlumuz Cenk’i…

Demet Şener ile eski basketbolcu Cenk Küpeli geçtiğimi haziran ayında nikah masasına oturmuştu. Cenk Küpeli’nin anne ve babasının bu evliliğe karşı olduğu iddia edilmişti. İbrahim Kutluay ile evliliğini ihanet yüzünden sonlandıran Demet Şener gönlünü Cenk Küpeli’ye kaptırmıştı. Kısa sürede evlenmeye karar veren çift görkemli bir düğünle dünya evine girmişlerdi. Demet Şener’in sık sık sosyal medyadan yaptığı mutlu aile paylaşımları İbrahim Kutluay’a nispet yapıyor haberlerine yol açmıştı. Cenk Küpeli’nin daha önce aralarının açık olduğunu itiraf ettiği ailesinden Demet Şener’e sitem dolu sözler geldi.

Demet Şener ile eski basketbolcu Cenk Küpeli geçtiğimi haziran ayında nikah masasına oturmuştu. Cenk Küpeli’nin anne ve babasının bu evliliğe karşı olduğu iddia edilmişti. İbrahim Kutluay ile evliliğini ihanet yüzünden sonlandıran Demet Şener gönlünü Cenk Küpeli’ye kaptırmıştı.

Kısa sürede evlenmeye karar veren çift görkemli bir düğünle dünya evine girmişlerdi. Demet Şener’in sık sık sosyal medyadan yaptığı mutlu aile paylaşımları İbrahim Kutluay’a nispet yapıyor haberlerine yol açmıştı. Cenk Küpeli’nin daha önce “Bir kırgınlık var ama ilerleyen günlerde bu durum değişi” dediği ailesinden Demet Şener’e sitem dolu sözler geldi.

Uzun süredir sessiz olan Cenk Küpeli’nin ailesi suskunluğunu bozdu. Cenk Küpeli’nin babası ve annesi Oya-Avni Küpeli ilk kez konuştu; Demet Şener gözümüzün nuru oğlumuz Cenk’i bizden koparmış ve ailesini hiçe saymıştır.

Yaptığı nispetler sadece İbrahim Kutluay’a değil bizleri de derinden yaralamaktadır. Bu konuya da özellikle dikkat çekilmesini rica ederiz.

2.Sayfa programına konuşan Avni Küpeli sözlerine söyle devam etti; Kesinlikle nispet için evlendi. Evlendikleri günden bu yana hatta flört ettikleri günden bu yana tüm uğraşılarımıza rağmen oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz.

Resmen Kutluay Ailesi’ne verdiği pozlarla, açıklamalarla nispet yapıyor. Oğlumuzla görüşememek annesini ve bizi çok üzüyor.

Demet Şener’in eşi Cenk Küpeli, babası Avni Küpeli’ye yanıt verdi.

Cenk Küpeli “Öncelikle bilinmesini isterim ki uzun zamandır hayran olduğum bir kadın ile kendi rızamla büyük bir aşk ile evlenmiş bulunmaktayım. Kendi ailemin isteği doğrultusunda bir evlilik yapmamak hata değil kendi kararımın bir sonucudur. Bu karara da ailem başta olmak üzere herkesin saygı göstermesi gerekmektedir. Ailemin başımın üstünde yeri var fakat artık kendi çekirdek ailemi kurmuş bulunuyorum ve sadece anlayış bekliyorum.” sözleriyle ailesine seslendi.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 30 Ekim, 2019
okuma 40 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

%d blogcu bunu beğendi: