nick
şifre
damla sohbet

DamLa Sohbet

DamLa Sohbet
İnsanlar kendini yüksekte görerek bencilliğini ön plana çıkarır. DamLa halleri değişmediği gibi düşüncelerde , tavırlarda yükseklerde görülür. Her işte ve kriterde ben bilirim ben yaparım her zaman ben kelimesini belirtirler. DamLa Sohbet aslında insanların ne derece kişiliğe büründüğünü göstermek adına açılan bir ortamdır. Sizlerde kendinizi ben kimim nasıl biriyim kişiliğim nasıl diye merak ediyorsanız kendinizi tanıtmak istiyorsanız tam size göre..

DamLa Chat Odaları

DamLaSohbet Odaları insanların bitmek bilmeyen hırslarını öfkelerini heveslerini bencilliğini göstermeye birebirdir. Yeni nesil kişilik analizligini kullandıkları kelimelerle gösterir. Bu aslında karşıdaki insana değil kendine zarar verir. çünkü dost arkadaş yada eş olarak gördüğünüz kişileri kaybetmenize sebep olur. Damla Sohbet odalarının amacı egosu yüksek kişileri biraz da olsun kendilerini göstermesi ve farkına varmış olması adına oluşturulmuştur. Sohbet odaları olarak kapılarımızı açarak kendilerini burada olduğunuzu hissettirmek. Hırslar bencilliği yok etmek adına daha güzel daha güvenilir daha olgunlaşmış ortam sağlamak . Gelin sizlerde bu tepkiye ortak olun ki mutsuz hislerinizden kurtulun el ele vererek her türlü zorluktan kurtulun.

Damla Sohbet Odaları güçlü dostluklar güçlü arkadaşlıklar adına atılan bu adımda sizlerde kendinizi burada bulabilirsiniz. Çoğu insan bazı psikolojik olarak doktor doktor gezerek onca ilaç içerken yıllar süren tedavi ile kurtulmaya çalışır . Aslında beyninde kurduğun onca kelime sözcük yüzünden psikolojim bozulmuş demek yerine chat odaları’nda muhabbet kurarak bunlardan kurtularak rahatça çevre edinebilirsiniz. Bu sayede evde kaldığınız zaman sanal sohbet odalarında kendinizi bulabilirsiniz.

Sizlerde mobil sohbet üzerinden dost arkadaş kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken chat odaları üzerinden sitemize erişerek nickinizi yazıp odalarımıza bağlanmanız.

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 4 Şubat, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?