nick
şifre
Bursa Sohbet

Bursa Sohbet

Şimdi bu sözlere nasıl başlasak ki yahu… ne dersiniz, başlayalım bakalım dökülmeye, anlatmaya. Nasılsın? Umarız iyisindir, sağ olun, bizde iyiyiz. Şükür. “Umarız iyisindir,” diyoruz ama mutlaka vardır canını sıkan bir olay ya da bin bir türlü mü desek? Her neyse! Zaten hayatınız dört dörtlük, sıfır sıkıntı olsa bu sohbet panelinde ne işiniz var öyle değil mi? Yanlış mı dersiniz… kabul edelim; on numara beş yıldız bir hayat yaşamıyoruz hiçbirimiz. Anlatmak istediğin, paylaşmak istediğin ama bir o kadar da çekinip utandığın anıların, yaşanmışlıkların var biliyoruz. Bunu görmemek elde değil yahuuu… Öncelikle bir sakin ol ve aramıza katıl. Genel sohbet odalarına katıl ve bir, odayı gör. İncele ne var ne yok bir bak. Bir süre sonra yüzündeki, yüreğindeki o endişenin kaybolduğunu hissedip sohbet Nova ile fark edeceksin ve de sonrasında utandığın, çekindiğin anılarını ya da yaşanmışlıklarını gerek istemli ya da gerek istemsiz bir biçimde chat dökülmeye başlayacaksın. Anlat ki fikir verelim. Anlat ki tavsiye verelim… anlat ki gülelim eğlenelim öyle değil mi, nereye kadar bu endişe?!

Katıldın mı dersin aramıza? Bursa Sohbet ile oku bitir ve katıl ha, ne dersin… her türlü sohbetin döndüğü, her türlü muhabbetin yapıldığı chat odalarını ziyaret et ve anında sohbete başla! Dilediğini anlat, dilediğin muhabbeti çevir. Adınız, kim olduğunuz, yaşınız, nereden katıldığınız hiç önemli değil, insan ayırmıyoruz burada ve sizlere bu şeffaf sohbet odaları hizmetini vermekten, sunmaktan keyif alıyoruz!

Hadi o zaman; şehirler arası, online chat sohbetimize muhabbetimize hemen, vakit kaybetmeden katıl. Toplu sohbet odalarımızda her türlü dert dinliyoruz ve yorumluyoruz. Her türlü geyik muhabbeti yapıyoruz. Dibine kadar konuşuyoruz her şeyi açık açık. Baktın sarmadı mı dersin genel sohbet odaları? Seç bir eş, aklına uyan bir partner ve özel sohbet odalarına kaçın! İki kişilik odalarda tamamen ücretsiz bir şekilde sohbetin dibine kadar yaşayın.

Hadi o hâlde… seni de bekliyoruz aramıza. Şimdiden hoş geldin!

Hemen “Sohbet Girişi” butonuna tıklayarak sohbete başlayabilirsiniz!

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 15 Şubat, 2021
okuma okuma
yorum 1 yorum
yorumlar yazıya ait yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?