nick
şifre
Tr Sohbet

Aile Sohbet

SohbetNova sitesi olarak yeni bir yapılanma içindeyiz. Vede sitemizin tanıtıma dair bütün konuları ele almış durumundayız. Sitemizin daha nitelikli bir ortama gelebilmesi için gerek arama motoru optimizsayonu gerek webmaster gerek teknik adminlerimiz calısmaktadır. Siztemizde değişik bir radyo kanalı olup göze hitap eden sohbet temasıda mevcuttur. Sitemizin google sıralamasında yüksek yerlere gelebilme adına attıgımız tüm adımlarda emegimizin oldugunu alın teri ile kazandıgımız tüm degerlerin degerini bilmekteyiz. Sohbet aile yuvamızın özellikleri içerisinde seviyeli sohbet de mevcut olup tüm kullanıcı nickleri biz yönetim altında toplanıp korumaya alınmıştır. Sitemiz tib idaresinde gözetim altında olup göze hoş gelmeyen küfür argo vs vs olaylarında direkmen tib e haber verilip gerekli adli huhuk işlemleri başlatılır. Sitemizin huzur ve sevgi yumagı hale gelebilmesi için siz kullanıcıları bekleriz.

Bu sorunun cevabı gayet acık ve net olarak türkiyede sohbet kategorisinde bir ilk başlatmak istiyoruz sanal alemi gercek aleme çevirmek adına inatlastık ve bunda başarılı olmak için söz verdik.Inancımız yüksek ilerledigimiz yolda dimdik duruyoruz.Işin erbabı olanlarla gittigimiz bu yolda her çeşit destegide arkamıza almış bulunmaktayız.Biz muhabbet in devrini Sohbetnova ile actık temelimiz saglam kadromuz nitelikli olup duruşuyla da endam yaratan bir sitemiz vardır. Sitenin kurucu olan Admin bu yolda cok zorluklar cekmiştir gerek maddi gerek manevi cok kayıplarıda olsa yinede of demeden yoluna devam etmekte olan güzel yürekli insana yardım etmek onun yanında olmakda bizler için değişik bir gururdur. Sohbet burada ayrı sohbet burada güzel sohbet burada aile demek kadar özeldir.

Sitemiz tüm dunyadan gelen kullanıcılara acıktır sitemize girişler hem web den hem irc web sohbet den girişleri mevcut olup 7/24 online dj arkadaslarımızın muhtesem yayınlara şahitlik edebilirsiniz. Admin arkadaslarımızın itinayla davrandıgı her kullanıcıyı karsılama ugurlama prensibinden asla ödün vermeyen admin arkadaslarımızın da sitemizin su ankı duurmunda cok katkısı olmustur. Sitemizde kesinlikle tartısma kufur argo vb olayların yasanmaması ıcın biz Nova ailesi olarak dıkkat etmekteyız sohbet bizde güzel cunku bu parolayı biz bastan beri söylüyoruz sohbet te devrimi biz yapacagız sohbet bizim işimiz sohbet etmek sanattır. Aile Sohbet Sunar

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 12 Eylül, 2021
okuma okuma
yorum yorum yok
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.