nick
şifre
adana sohbet

Adana Sohbet

Hiç Adana’ya yolunuz düştü mü gördünüz mü gezdiniz mi bilmiyorum ama Adana gidilmesi görülmesi gereken güzel illerimizden biridir.

Adana, eski çağlardan beri Avrupa’yı Asya’ya bağlayan önemli ulaşım yolları üzerine kurulmuştur. Adana, Toros Dağlarının güneyinde yer alan Çukurova bölgesinde, Seyhan Nehri üzerine kurulmuş bir kenttir. İl merkezini kuzeyden güneye bölerek geçen Seyhan Nehri Akdeniz’e dökülür. Seyhan ve Ceyhan Nehirlerinin suladığı ovalar oldukça verimlidir. Bu özellikler nedeniyle geçmişten bugüne bir çok medeniyet bu bölgede yaşamıştır. Sahillerimizde yer alan
Adana insanı sıcak kanlı, sevecen, agresif, küfürbaz, mert, cömert, korkusuz, keyfine düşkün, 1 ayda kazandığını 1 günde gözünü kırpmadan yiyebilecek insanlardır. Adana Sohbet‘te Adanalılar sevinçlerini ve üzüntelerini belli etmek için “aboo”, birini çağırırken ise “Bak hele”, şaşırdıklarında ise “allöş” kelimelerini kullanırlar.

Bu kadar sıcak kanlı insanlarla sohbet de bir ayrıcalıktır. Memleketleri sıcak kendileri sıcak kanlı eee hali ile sohbetleride sıcak ve keyifli olacaktır. Bizler Adanalılar olarak sizleri aramızda görmek bizi mutlu edecektir. buyrun gelin sohbetimizi ederken sizlere kebabımızdan bici bicimizden ikram ederiz.

Adana’nın Yolları Taştan
Adana’nın yolları taştan
Aman sen çıkardın beni beni baştan
Hem anadan hem kardaştan
Ağam Adanalı canım Adanalı
Ben sana yanım kibar delikanlı
Hey hey hey hey
Hey güllü hele hele güllü
Peştemalı püsküllü

Adana sohbet’te eğlenelim çoşalım yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar edinelim. En güzel aşklarda Adana Sohbet de yaşanır 🙂 Geçende Adıyaman sohbet yazımızdada bahsettiğimiz gibi tüm dostlarımızı yanımızda görmek istiyoruz , öyleyse buyurun gelin ….

önceki yazı Bir önceki sohbet yazımda « makalesini yazdım.
zaman 8 Temmuz, 2019
okuma 67 views okuma
yorum yorum yok
benzer yazılar
yorumlar yazıya ait yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

%d blogcu bunu beğendi: